Tytuł Ogłoszenia:

Wkładki indywidualne do obuwia

Dodano: 2017-04-21 15:39:48

Kontakt:

Centrum Podologiczne

177807193

Skoryguj postawę ciała - indywidualny dobór wkładek i obuwia
Coraz częściej doskwierają Ci dolegliwości bólowe w obrębie nóg i kręgosłupa?
Przeważnie przyczyną takich problemów jest nieprawidłowe ustawienie osi ciała. Wynika to ze zmian deformacyjnych występujących już w "podstawie" naszego ciała, czyli stopie. 90% społeczeństwa cierpi na problemy związane z koślawością czy płaskostopiem. Wadliwe ułożenie stopy niesie za sobą kolejne kłopoty zdrowotne całego organizmu, a w szczególności układu ruchu.
Oferujemy indywidualny dobór wkładek korygujących wykonanych wg metody odciążającej Jurtin Medical. Dopasowane indywidualnie wkładki zapewniają prawidłowe ułożenie/ustawienie stopy w jej anatomicznym układzie, co pozwala na korektę całego ciała. Zapobiega to powstawaniu dalszych problemów związanych z układem ruchu i korzystnie wpływa na już istniejące.
W naszych gabinetach podologicznych do indywidualnie wykonanej wkładki Jurtin Medical, gwarantujemy dobór bardzo wygodnego obuwia Arcopedico.pl, które zrodziło się w umyśle geniusza z zamysłem zapewnienia odpowiedniego wsparcia dla łuku stopy. Obuwia zawdzięcza swój sukces przede wszystkim jednej idei: SOS dla stóp.
Filia Centrum Podologicznego w Rzeszowie
ul. Hetmańska 62/4
35-078 Rzeszów
Tel. +48 17 780 71 93
www.podologia.rzeszow.pl

Centrum Podologiczne

  Główne zdjecie: